lamborghini

Sportowy samochód do ślubu. Gdzie można go wynająć? Ile kosztuje?

Chcecie zdecydować się na wynajęcie takiego samochodu do ślubu, które będzie jedyne w swoim rodzaju? W takim przypadku warto postawić na modele sportowe klasy premium! Teraz można wypożyczyć je bez problemu w wielu punktach w całym kraju. Co wybrać? Na jaki wydatek trzeba się wtedy przygotować?

Wiele par decyduje się na samochód do ślubu, którym dojeżdżają wtedy do kościoła albo do urzędu, a następnie na salę weselną. Dzięki temu uroczystość może nabrać jeszcze większego szyku i stać się niezapomniana. Asortyment pojazdów jest spory – można decydować się na klasyczne auto do ślubu, ale również na sportowy model. Gdy także interesują Was auta sportowe klasy premium, sprawdźcie, jak je wynająć, by tego dnia spełnić także swoje marzenia.

Sportowe auta – gdzie można je wynająć?

Najlepszym miejscem, aby wypożyczyć pojazd sportowy klasy premium, jest oczywiście wypożyczalnia samochodów luksusowych. Teraz takie punkty znajdują się praktycznie na całej mapie Polski, dlatego nie powinniście mieć żadnych trudności ze znalezieniem w pobliżu swojego miejsca zamieszkania wypożyczalni specjalizującej się w takiej flocie.

Oczywiście, jeżeli zależy wam na konkretnych modelach samochodów, na przykład jak Mercedes AMG albo Chevrolet Camaro, w takim przypadku konieczne może być skorzystanie z oferty wypożyczalni położnej w innym mieście.

Dzisiaj samochody do ślubu można bez problemów wyszukać przez internet, dlatego to właśnie tam można znaleźć dla siebie wyjątkowe bolidy w swoim stylu, aby podkreślić także motyw główny zaślubin.

Ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta?

Za sportowe auta do ślubu wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Oczywiście, wynajem w tym przypadku będzie droższy niż dla zwykłych aut osobowych, jednak cena jest w pełni usprawiedliwiona, biorąc pod uwagę oryginalne koszty takich pojazdów, na przykład jak Porsche 911.

Wynajem najczęściej realizowany jest jako okazjonalny, co oznacza, że wynajmuje się pojazdy na godziny. Można także zdecydować się na inną formę rozliczenia, czyli na wynajem na doby. Wtedy wybrane auto, na przykład Dodge Challenger, może posłużyć także do sesji zdjęciowej.

Zazwyczaj za pojazdy sportowe, na przykład jak Audi R8, trzeba zapłacić od około 1000 do 2000 złotych za jedną dobę wynajmu, z kolei koszt wynajęcia za godzinę to około 300-500 złotych.

Z dokładnymi ofertami i cennikami wypożyczalni samochodowych można zapoznać się bliżej na stronach internetowych wypożyczalni.