Najciekawsze koncerty 2019 roku

Na muzycznej mapie Polska od dawna już jest stałym elementem tras wielu zespołów. Spora publika i coraz lepsze warunki przyciągają do nas gwiazdy z całego świata. Kto już zdążył się zapowiedzieć na 2019 rok? Na jakie gwiazdy możemy liczyć?

24 luty – Nicki Minaj i Future – to prawdziwa gratka dla fanów współczesnego amerykańskiego hip-hopu. Nicki Minaj to gwiazda pierwszego formatu, znana z energetycznych, gorących występów. W sam raz, aby rozpalić łódzką Atlas Arenę. W Polsce artystka będzie promować swą najnowszą płytę.

15 marca – Florence + The Machine – łódzka Atlas Arena to ma szczęście do dobrej muzyki. W marcu odwiedzi ją Florence Welch ze swym zespołem, promując najnowszy krążek. To nie pierwsza ich wizyta w Polsce, ale magiczne, hipnotyzujące dźwięki tych wykonawców mają w naszym kraju wielu oddanych fanów, więc warto odnotować.

4 maja – Elton John – tego nie można przegapić, bo sir Elton kończy z koncertowym życiem. Koncert w krakowskiej Tauron Arenie ma być elementem pożegnalnej trasy artysty, mającej być zwieńczeniem dorobku i zamknięciem tego rozdziału w życiu tego muzyka.

18 czerwca – KISS – ten zespół to legenda glam rocka. To jeden z najbardziej energetycznych zespołów rockowych na żywo, znany szeroko nie tylko z muzyki, ale i ze względu na image artystów. W Polsce pojawią się po raz pierwszy i… prawdopodobnie ostatni, bo przyjeżdżają do naszego kraju z pożegnalną, ostatnią trasą. Będzie można ich zobaczyć i posłuchać w krakowskiej Tauron Arenie.

10 i 11 lipca – Mark Knopfler – ten artysta ma w Polsce wielu fanów i trudno się dziwić, bo to wirtuoz gitary. Z pewnością na obu koncertach – w krakowskiej Tauron Arenie i gdańskiej Ergo Arenie – nie zabraknie największych hitów, takich jak choćby Sultans of Swing.

12 lipiec – Bon Jovi – warszawski stadion narodowy ugości w lipcu supergrupę rockową Bon Jovi. Trasa ‘This House Is Not For Sale’ ma być dużym wydarzeniem, a jako że zespół dawno w Polsce nie był i ma rzeszę fanów, zapowiada się ekscytujący event.

21 sierpnia – Metallica – legenda thrash metalu znowu w Polsce. Bilety zresztą już się wyprzedały, więc to pokazuje, jak wielką popularnością grupa cieszy się u nas w kraju. Taki event w środku lata i to także na PGE Narodowym w Warszawie? To będzie niesamowity koncert.

Jedna myśl na temat “Najciekawsze koncerty 2019 roku

  1. Chciałbym jechać na Metallica, mam nadzieję,że wreszcie spełnię swoje marzenie 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.