ford mustang

Jazda sportowym samochodem. Idealny pomysł na prezent dla fana motoryzacji!

Szukasz dobrego upominku, który sprawdzi się dla fana sportowych aut? Z pomocą przychodzą wypożyczanie, które oferują takie pojazdy na wynajem. Przejażdżka może odbyć się ulicami miasta albo specjalnym torem wyścigowym.

Dla fana motoryzacji z pewnością najlepszym upominkiem byłby sportowy samochód, na przykład Porsche 911, Subaru Impreza WRX, Lamborghini Gallardo. Ze względu na spore ceny na takie właśnie upominki mogą pozwolić sobie jednak tylko najbogatsi. Nie oznacza to jednak wcale, że dostęp do najszybszych aut świata jest zablokowany dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na ich posiadanie. Rozwiązaniem jest wykupienie przejażdżki jednym z takich samochodów luksusowych!

Sportowe samochody klasy premium na wyciągnięcie ręki

Wyjątkowe auta premium od najlepszych marek świata są dzisiaj dostępne dla każdego, kto ma ochotę na przeżycie niesamowitej przygody. Takie właśnie modele oferują na wynajem wypożyczalnie samochodów sportowych.

Dzisiaj wynajem samochodów sportowych cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ to doskonała okazja do tego, aby pokierować jednymi z najdroższych samochodów na świecie – bez ponoszenia wysokich kosztów.

Flota takich wypożyczalni włącza pełną gamę modeli, które mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. To nie tylko wspomniane powyżej modele, ale także szereg innych, na przykład Mercedes AMG, Nissan GTR, Ferrari Italia, Aston Martin DB9, BMW M Power (E46), Ford Mustang, a także samochody wyścigowe, na przykład KTM X-BOW Cup czy Ariel Atom.

porsche

To samochody, które mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągami – gwarantują maksymalne przyspieszenie oraz niezapomniane doznania przy jeździe z prędkością przewyższającą tą dopuszczoną na drogach.

Oczywiście, taka rozrywka bez ograniczeń prędkości dostępna jest na wyznaczonych torach, gdzie można poznać w pełni możliwości tych pojazdów. Wtedy kierowca może skoncentrować się całkowicie na jeździe i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Możliwe jest również wypożyczenie samochodów do jazdy po ulicy. Taka oferta także świetnie sprawdzi się na prezent!

Jazda sportowym samochodem – jak ją podarować?

Wręczenie podarunku w postaci jazdy luksusowym, sportowym samochodem jest naprawdę bardzo proste. Jak można to zrobić?

Potrzebna będzie dobra wypożyczalnia samochodów sportowych, która świadczy tego typu usługi. Adresy można znaleźć już teraz za pośrednictwem internetu i porównać dostępne propozycje.

Podarunek najczęściej wręcza się jako voucher upominkowy, czyli jako zaproszenie, które upoważnia obdarowanego do wyboru terminu realizacji upominku – jazdy samochodem.

Podczas wyboru zaproszenia można wskazać na konkretny rodzaj samochodu, którym odbędzie się przejażdżka, ale można także kupić takie vouchery, które nie wymagają wskazania modelu – wtedy to obradowany może zdecydować się na taki samochód, który będzie spełnieniem jego marzeń!

lambo

Ile kosztuje wynajem samochód sportowych?

Ile kosztują samochody luksusowe oferowane w wypożyczalniach? Ceny zależne są przede wszystkim od wybranego modelu pojazdu oraz od czasu przejażdżki.

Koszty rozpoczynają się najczęściej od około 150-200 złotych za jedno okrążenie na torze wyścigowym, natomiast w przypadku większej liczby okrążeń koszty są już wyższe. Wobec tego wtedy, gdy obdarowany ma w pełni poczuć moc sportowych samochodów, najlepiej zdecydować się na podarunek składający się z co najmniej dwóch okrążeń – to koszt od około 300 do 600 złotych w zależności od wybranego samochodu.

Dokładne cenniki można znaleźć już teraz na stronach internetowych wypożyczalni samochodów sportowych.

Jeśli zatem poszukujesz dobrego pomysłu na prezent dla osoby, która jest zafascynowana motoryzacją, pomyśl o przejażdżce sportowym autem!